Sa një shtëpi, Dorina Mema tregon aksesorin më të shtrenjtë që ka (FOTO LAJM)

Modelja e fitnessit, Dorina Mema me format e saj trupore frymëzon shpesh vajzat që e ndjekin në rrjete sociale, të nisin palestrën. Por përpos trupit që e ka për t'u patur zili, Dorina komentohet shpesh edhe për jetën luksoze e udhëtimet në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Sa i përket kësaj pjese e ftuar në "Glamour Zone", Dorina tregoi se atje shkon për të marrë leksione mbi islamin.

E pyetur për aksesorin më të shtrenjtë që ka, Dorina tregoi se është një byrzylyk me diamante me vlerën e të cilit mund të blihet një apartament.

"Kam një byrzylyk me diamante, me dy koka tigri të veshura me diamante, 40 mijë euro kushton dhe është blerja më e shtrenjtë", u shpreh Dorina.

Shtuar më 25/10/2019, ora 11:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori