Sa i ëmbël, shikoni sa shumë është rritur djali i Vesa Lumës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Vesa LumA është zhvendosur nga Shqipëria për në Zelandën e Re së bashku me bashkëshortin e saj, Big Basta.

Ajo së fundi ka publikuar disa podtime ku shfaqet i vogli i saj. Ai tashmë po rritet dhe duket mjaft i lumtur.

''Ky djali i vogël di si të pushojë'', shkruan Vesa në foton e djalit i cili duket se është shtrirë dhe ndihet mjaft komod. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2018, ora 09:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori