"Sa gjynah" për dashurinë e humbur të Majk-ut dhe Butrintit
Prej disa ditësh dy artistët kanë lajmruar për publikimin e bashkëpunimit të tyre.

Dy artistët janë shprehur se kënga i dedikohet dashurise se tyre të humbur.

Huazimet e ndarjes nga Kiara tito te Butrintit tashme janë zyrtarizuar me publikimin e këngës se fundit “Sa gjynah”.

Dy këngëtarët janë bërë bashke për të vuajtur pranë njëri-tjetrit për një dashuri të humbur.

“Sa gjynah” është një baladë e ndërthurur me pak ritëm ku tekstin e kanë shkruar vetë artistet.

Ata janë shprehur se shumë fjalë që ata kanë shkruar në tekstin e kësaj kënge janë pjesë e historisë te tyre.
Shtuar më 08/04/2019, ora 15:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori