Ryan Reynolds, së shpejti me një film të ri
Teksa ndodhet për xhirimin e një filmi të ri, aktori Ryan Reynolds ka mbledhur pranë tij një sërë fansash. Aktori hollivudian, prej së hënës po xhiron skenat e filmit ‘Criminal’. Me mjekër dhe me një xhaketë të zezë motorristi, 37-vjeçari vijoi ditën e dytë të xhirimeve në kryeqytetin anglez. Në kastin e këtij filmi do të jenë edhe aktorët Tommy Lee Jones, Kevin Costner dhe Gary Oldman. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2014, ora 17:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori