Rudinës nuk i del inatin me të ftuarin, e merr sërish në studio për ta demaskuar
Rudina Magjistari ka reaguar e indinjuar pas mashtrimit që i ftuari Edlir Reka bëri publikisht.

Një djalosh që u prezantua si një piktor i ri, ku rrëfeu se kishte fituar cmimin e parë në qytetin e Moskës.

Më vonë, Rudina ka kuptuar që piktura e tij është një kopje.

Por Rudinës nuk i ka dalë inati dhe ndaj e ka ftuar atë të vijë në studio, ku djali e ka pranuar që ka gënjyer për cdo gjë.

Rudina e ka qortuar dhe i ka kërkuar të fshijë fotografitë që nuk janë të vetat dhe se gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra. /albeu.com/
Shtuar më 28/01/2019, ora 17:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori