Rudina vë në siklet këngëtarin: Pse se mban unazën e martesës?
Pasi bëri bujë me dasmën e tij këtë verë, këngëtari Besnik Qaka është ftuar në Tv Klan.

Por detaji që nuk i ka shpëtuar moderatores së njohur Rudinës, është fakti se ai nuk mban rrethin e martesës në gisht.

“Po unazën rrethin ku e ke, pse nuk e ke në gisht? Sapo je martuar dhe nuk e mban unazëngisht-e pyeti moderatorja këngëtarin.

“E kam siklet, nuk i mbaj dot unazat hiç në gisht !”-është shprehur Qaka disi i vënë në siklet.

“Po Lolita e mban unazën” – e pyet moderatorja. Po e mban ajo nuk e ka bezdi”- ia kthen këngëtari. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2018, ora 21:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori