Rudina Magjistari prezanton për herë të parë familjen (FOTO LAJM)

Pëlqej
Moderatorja e njohur Rudina Magjistari gjithmonë ka preferuar ta mbajë për vete familjen dhe të mos e tregojë fytyrën e vajzës së saj.

Megjithatë me fotos së fundit të publikuar prej saj duket se nuk i ka rezistuar dot.

Rudina ka publikuar një foto ku shfaqet vogëlushja e saj Mia së bashku me partnerin e saj, ndërkohë që vajzën e shohim shumë të dhënë pas babait të saj. “Momente të ëmbla,”-ka shkruar Rudina krahas fotos.
Shtuar më 19/11/2017, ora 21:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori