Rudina Magjistari jo më në "Takimin e Pasdites"
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Rudina Magjistari, një emër i dashur për publikun shqiptar do të rikthehet me një tjetër emision.

U përfol më herët se Rudina Magjistari do të kthehej me "Takimin e Pasdites" në muajin prill, por kjo nuk ndodhi.

Moderatorja do të rikthehet pas lindjes së fëmijës së saj të parë, Mias, me një emision në orarin e drekës, 12-15. Orari i pasdites i mbetet serialit indian "Sarasvaticandra", pas suksesit të madh të "Bidaai-t". /albeu.com/

Shtuar më 26/08/2016, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.