Rudina Magjistari i rikthehet ekranit
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Pas shumë zërave se moderatorja Rudina Magjistari do të zhvendosej në një emision të ri në mbrëmje dhe nuk do të kthehej më në programin e pasdites, aludimet i shuan produksioni.

Në ekranin e "Tv Klan" është publikuar spoti i programit të ri që mban emrin e moderatoresRudina”, shkruan Class. Kjo përzgjedhje i është besuar moderatores sërish në orarin e pasdites, ora 17.00. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2016, ora 17:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.