Rudina Magjistari bie në maninë “silikon”?

Emisioni i pasdites "Rudina" është padyshim shumë i ndjekur dhe i pëlqyer nga publiku të cilët e kanë pritur me padurim gjatë kësaj periudhe.

Ky emision ka nisur ditën e sotme, por ndryshe nga zakonisht, të gjithë kanë parë një ndryshim të Rudina.

Madje të gjithë kanë pyetur nëse moderatorja ka bërë buzët.

Ndryshimi në fakt bie në sy edhe te dhëmbët por Rudina nuk ka reaguar. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2018, ora 23:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori