Rudina Magjistari bën ndryshimin e papritur, shkon në Top Channel
Stafi i "Portokalli" paralajmëroi se këtë sezon do të vinte në skenë personazhe të njohur të ekranit.

Pikërisht Rezart Veleshnja që solli në spektakël sezonin e shkuar dy moderatorë të Tv Klan, Arjan Çanin dhe Ardit Gjebrean, këtë herë i ka dhënë jetë Rudina Magjistarit.

Rudina edhe pse është një nga emrat më të dashur të publikut shqiptar nuk i kursen "gafat" në emisionin e saj të pasdites. Thëniet e saj janë bërë virale në rrjetet sociale shkruan ekspress.

Fotot e mëposhtme tregojnë personazhin më të ri të "Portokalli" "Rudina e pasdites".
Shtuar më 04/03/2018, ora 23:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori