"Ruaj burrin", Rezarta Shkurta xheloze, shihni ç'bën për Ermalin (FOTO LAJM)

Prej vitesh biznesmenia Rezarta Shkurta është e lumtur në martesën me Ermal Hoxhën dhe çifti janë prindër të një vajze. Shpeshherë dyshja kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave dhe me postimin e fundit Rezarta na ka zbuluar më shumë për marrëdhënien e tyre.

Rezarta ka postuar një foto të Ermalit dhe shkruan se nuk është fare xheloze, por gjithmonë i jep vetes një këshillë.

"Unë nuk jam fare xheloze. Thjesht kur e shoh i them vetes: Tanëë ruaj burrin", shkruan Rezarta dhe në fund shton "Të dua".Shtuar më 27/10/2019, ora 15:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori