E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
"RTSH më ka borxh", këngëtarja hedh akuzën e rëndë
Këngëtarja Linda Halimi fitoi dy vite më parë festivalin e RTSH-së dhe përfaqësoi Shqipërinë në Eurovizion.

Ama për këtë Linda është përgjigjur në Instagram ku ka treguar se RTSH i ka borxh akoma.

Këngëtarja është pyetur në Instagram nëse do të rikthehet në festivalin Kënga Magjike apo RTSH?, por përgjigja e saj nuk pritej.

“Të ardhmes si dihet! Por momentalisht RTSH akoma më ka borxh, kështu që s’besoj”, është shprehur Linda. /albeu.com/
Shtuar më 22/01/2019, ora 16:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori