Rrjeti po "çmendet", Michelle Pfeiffer publikoi foto pa filtra dhe make up (FOTO LAJM)
Aktorja 61 vjeçare Michelle Pfeiffer ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instragram një foto ku shfaqej pa grim dhe pa filtra.

Me flokët e verdhë të gjatë, me buzëqeshje në fytyrë aktorja shprehet se është e lumtur që po feston 'Ditën e falenderimeve' me familjarët e saj.

Po ajo që tërhoqi vëmëndjen ishte se aktorja edhe pse në një moshë të tillë nuk e kishte humbur as bukurinë dhe as sharmin e saj.

Kjo foto e aktores mori me mijëra pëlqime në vetëm pak orë.

Shtuar më 29/11/2019, ora 12:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori