Rrëfimi ndryshe i Çanit/ Ja çfarë mendon për Ramën, Metën dhe... Bleonën (VIDEO)

Next on INterview my childhood escape #klaninates #arjancani E marte ora 20:00 #GossipTv @intvalbania

A video posted by Kelvi Kadilli (@kelvikadilli) on


Në një nga intervistat e tij të rralla, Arian Çani ka shprehur mendimin që ka për disa figura publike të vendit.

I ftuar në In TV ai ka folur për këto personazhe duke i vendosur nga një epitet që i personifikon më së miri.

Personi i parë për të cilin është pyetur Çani ishte kryeministri Rama.

“Edi Rama??! S’di çfarë të them se është dhe kryeministër ai, por… i gjatë!”

Ja epitetet që ka zgjedhur Çani për disa personazhe të tjera.

Sali Berisha- i mençur

Ilir Meta- profesionist

Vera Grabocka- profesioniste

Olta Gixhari- e pastër

Bleona- e çmendur

Elvana Gjata- brune

Orinda Huta- seksi

Ermal Mamaqi- i paparë

Ardit Gjebrea – i dashur

Adi Krasta- i vjedhur

Arian Çani – IN./Albeu.com/
Shtuar më 07/02/2017, ora 22:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori