Armina: Çfarë ndjeva kur vjehrri Berisha foli për mua
Pëlqej
Armina Mevlani ka qenë e ftuara sot në emisionin e pasdites në TV Klan me moderatoren Rudina Magjistarin. Armina rikthehet pas dy javësh punë intensive në Milano dhe Paris.

Ajo ishte te “Rudina” për të folur kryesisht për këtë eksperiencë. Megjithatë ajo s’mund të mos i përgjigjes edhe pyetjeve lidhur me bashkëjetuesin e saj Shkëlzenin Berishën dhe familjen e tij.

Rudina duke dashur të zbuloj disi marrëdhënie është ndalur pak në faktin se javën e kaluar Sali Berisha foli për “nusen” e shtëpisë gjatë intervistës në emisionon “Xing me Ermalin”.

“Sigurisht që u ndjeva mirë, m’u bë qejfi”,-është shprehur Armina duke theksuar se ajo nuk ka patur kurrë probleme me familjen e partnerit të saj madje ka marrëdhënie shumë të mira. Kjo deklaratë ndoshta do i jap fund thashethemeve që e duan Arminën të ketë raporte të këqija me Argitën, motrën e Shkëlzenit dhe vajzën e saj, Dasarën./Albeu.com/
Shtuar më 07/10/2016, ora 21:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori