Rrëzohet gjatë ceremonisë, modelja dhuron spektakël të vërtetë (FOTO LAJM)

Modelja Cara Delevinge ka dhuruar një spektakël të vërtetë në eventin e “GQ”. Bukuroshja e cila shquhet për ofendimet ndaj paparacëve, sjelljeve aspak të këndshme në publik, ka marrë vëmëndjen teksa është rrëzuar në tokë.

Cara Delevinge është shfaqur mjaft ekstravagante gjatë kalimit të saj në tapetin e kuq, ku edhe ka dhuruar show me stilistin Jonathan Saunders.

Ata janë rrëzuar dhe dukej sikur po ndesheshin me njëri-tjetrin. Kjo situatë ka dhuruar plot të qeshura jo vetëm mes tyre, por edhe të pranishmëve në këtë ceremoni. /albeu.com/

Shtuar më 03/09/2014, ora 17:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori