Rrëfehet Fero: Nga largimi te On Records, lidhja me Arbenitën dhe karriera (VIDEO)
Fero u ka dhënë përgjigje shumë pikëpyetjeve. Pas një pauze, larg intervistave, reperi Fero ka vendosur që ekskluzivisht për Mirage Festiv, të u jap përgjigje shumë pikëpyetjeve.

Në intervistën e dhënë ai ka folur për jetën profesionale dhe atë private.

Reperi nuk ka dhënë asnjë intervistë për më shumë se gjashtë muaj, dhe për herë të parë në ‘Mirage’ flet për ndarjen nga ‘On Records’ dhe çdo gjë tjetër.

/Lajmi.net/
Shtuar më 01/01/2020, ora 21:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori