Rrëfehet aktori Gent Hazizi: Dikur punoja në ndërtim (VIDEO)
Aktori Gent Hazizi, i ftuar në emisionin “6 ditë pa Ermalin” ka folur edhe për të kaluarën e tij në emigrim.

Ai është rrëfyer se ka bërë punë të ndryshme, përfshirë edhe ndërtimin.

“Ndërkohë që punoja në ndërtim, gjeja kohën për të realizuar edhe pasionin, duke performuar çdo të premte dhe të shtunë, pa pagesë në lokale në Itali, “Stand Up”, ka thënë aktori. /albeu.com/
Shtuar më 30/05/2016, ora 11:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori