Rozana sqaron "sherrin" me Fiorin: Nuk i shkova në dasmë se më bëri unfollow
Pëlqej
Fakti që mes tyre ka pasur një zënkë aq të madhe saqë as kanë folur me njëra tjetrën e bëri kryetemë miqësinë e tyre.

Rozana Radi ka folur pikërisht për marrëdhënien e saj me Fiori Dardhën e ftuar te Rudina Dumbecaj.

"Ne funksionojmë shumë, kemi kimi por jemi si ato çiftet që duhen shumë por edhe zihemi. Ne jemi mike prej dy dekadë e gjysëm, jemi zënë, jemi ndarë, jemi shkëputur e kemi gjetur veten por besoj se është një dyshe që do të funksionojë gjithë jetën", ka thënë Rozi.

E pyetur nga moderatorja Rudina Dembacaj, nëse i kishte ardhur keq që nuk i shkoi në dasëm Rozana ka treguar me detaje momentin kur vendosi mos të ishte pjesë e ditës më të lumtur të mikes së saj.

"Unë e urova dhe pashë që ajo më kishte fshirë nga Instagrami dhe unë nuk e dija.Po mirë turp s'të vjen që më paske fshirë nga Instagrami, i thashë po në dasëm si do ja bëjmë. Ajo tha bëj ç'të duash ndaç hajde, ndaç mos hajde. Nuk vij fare i thashë... Fiori e ka fajin", ka thënë duke qeshur Rozana.

Min (10:42)
Shtuar më 15/10/2017, ora 20:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori