Rozana Radit nuk i del inati me fansen: Nuk pata kohë sot (FOTO LAJM)

Pëlqej
Rozana Radi njihet për tipin e saj shumë të drejtëpërdrejtë dhe ndonjëherë edhe ironik.

Por teksa po shijon pushimet Rozana ka postuar foto edhe me rroba banje.

Ajo ka hedhur edhe një fotografi pranë pasqyrës në dhomën ku po qëndron e cila ka acaruar një fanse.

Ajo i ka vënë në pah rrëmujën duke i shkruar që të rregullojë edhe dhomën jo vetëm b*thët. Mirëpo nuk ka vonuar as përgjigjja ironike e këngëtares.

“Ke shumë të drejtë. Më fal ë. Do ja marr punën këtyre të hotelit do t’i lë pushimet. Më fal edhe një herë”, ka shkruar ajo.

Por ditën e sotme Rozana ka postuar disa fotografi rresht si për inat.

“Spata kohë me rregullu dhomën sot”-ka qenë përshkrimi mbi njërën nga fotografitë, të cilat i gjeni në galerinë më lart. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2017, ora 16:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori