Rozana Radi rrëfehet për lidhjen me oficerin e policisë, tregon planet e dasmës
Lidhja e Rozana Radit me oficerin e Policisë Gjyqësore të Tiranës, Shpëtim Karakushi tashmë vazhdon prej 6 vjestësh.

Rozana e bëri publike lidhjen e saj vetëm 2 vjet më parë, kur fitoi Këngën Magjike.

E ftuar në Kurthin e Piter Pan ajo është rrëfyer për këtë lidhj dhe martesën që do vijë.

Moderatorja Alketa Vejsiu e pyeti Rozanën nëse kishin në plan të merrnin një hap për lidhjen e tyre.

"Çfarë? Të ndahemi thua?"- tha këngëtarja me shaka.

Më pas ajo pranoi se e kishin në plan martesën dhe do të ndodhte shumë shpejt, ndërsa për të pasur një fëmijë, Rozana tha se do të dëshironte të vinte kurdo që ta kishte shkruajtur Zoti. /albeu.com/
Shtuar më 15/05/2018, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori