Rozana Radi merr vendimin drastik: Ju lutem më kuptoni!
Ajo tashmë pothuajse është përpjekur të prekë cdo fushë të artit por Rozana Radi ka marrë vendimin drastik këtë herë.

Këngëtarja ka vendosur të mos shfaqet më në emisione televizive dhe të mos japë më intervista.

Ajo shkruan se nuk ka çfarë të thotë më dhe se do i refuzojë ftesat për intervista apo emisione.

"Ju lutem më kuptoni kur nuk pranoj të vij në emisione televizive dhe të jap intervista nëpër portale. Nuk kam çfarë të them, vetëm të filloj të shpik gjëra. Ndaj mos më ftoni sepse nuk vij", shkruan Rozana. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2018, ora 16:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori