Rozana Radit i vjedhin çantën?! (FOTO LAJM)

Pëlqej
Rozana Radi mesa duket ka vendosur ti bashkohet kolegeve të saj dhe të postojë fotografi nga pushimet por me rroba banje.

Kështu ajo është shfaqur ajo teksa lahet në ujë dhe shijon në maksimum ditët e nxehta.

Rozana nuk i ka ndalur postimet dhe këtë herë është shfaqur pranë një shatervani teksa ka dalë të shijojë natën.

Ama diçka e çuditshme i ka ndodhur shkruan albeu.

Teksa ka lënë cantën buzë shatervanit diku ku nuk e shihte, Rozana ka menduar se mos dikush ja ka marrë apo ja ka vjedhur.

"Ku është çanta??" ka shkruar ajo mbi fotografinë e hedhur për humor në rrjetet sociale duke treguar se po e kërkonte ndërkohë që e kishte aty. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2017, ora 14:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori