Rozana Radi fillon pushimet, fotot me bikini bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM)
Kanë kaluar më tepër se një vjet që nuk ka sjell ndonjë këngë të re për tregun muzikor shqiptar.

Por, kjo nuk do të thotë që Rozana Radi të mos përfolet edhe në rubrikat rozë të mediave tona.

Normalisht, vjen vera edhe bukuroshen tonë mund ta shohim në poza të ndryshme gjersa ekspozon trupin.

Së fundi, ajo ka publikuar disa imazhe të bëra gjatë pushimeve verore gjersa biondina shihet në bikini të zi në një pishinë.

Theksojmë se një vit më parë korri sukses në “Këngën Magjike” duke dal fituese me këngën “Ma thuaj ti” dhe që nga ajo kohë më nuk ka publikuar ndonjë këngë të re.

Ajo muaj më parë kishte deklaruar se nuk ka kohë të gjejë të dashur sepse nuk po ka kohë të mjaftueshme që t’i përkushtohet vetvetes.

Ndryshe, këngëtarja po vazhdon të mbajë koncerte në qytetet e ndryshme të Shqipërisë.

💎

A post shared by ACTOR/SINGER/HOST/AUTHOR/ (@rozana_radi) on
#nofilter #maldhedet #sumer☀️

A post shared by ACTOR/SINGER/HOST/AUTHOR/ (@rozana_radi) on

Shtuar më 07/08/2018, ora 11:32
Tage: rozana radi

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori