Rozana Radi feston ditëlindjen dhe e quan veten “Mbretëreshë” (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur Rozana Radi ka një ditë shumë të rëndësishme sot pasi ajo feston ditën e saj të lindjes.

Ashtu siç e do zakoni, menjëherë pas orës 12 të natës kanë vërshuar postime për të uruar këngëtaren për ditëlindjen">ditëlindjen, ama urimi më i bukur është ai i pari.

Ndryshe nga sa ndodh zakonisht kur është një prej personave më të afërt ai që bën urimin e parë, në këtë rast Rozi ia ka bërë vetes me një postim në InstaStory, ku shkruan: “Në këtë ditë një mbretëreshë u lind! I uroj vetes gëzuar ditëlindjen">ditëlindjen!”.

Vetëm pak kohë më pare, Rozana u gjykua shumë për titullin “Mjeshtër i Madh” që i dha Presidenti i Shqipërise Bujar Nishani. /albeu.com/
Shtuar më 06/07/2017, ora 17:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori