Rozana Radi dedikim të ndjerë për prindërit: Trishtimin e kam të shenjtë...
Nuk janë të rralla postimet që bën këngëtarja e njohur Rozana Radi për prindërit e saj të ndjerë.

Këtë herë ajo ka publikuar një foto të saj bardh e zi ndërkohë që krahas saj ka shkruar:

“Trishtim e kam shume te shenjte. Trishtimi rrugen vet ma di. Trishtimi sa here me rremben ne rruge ne pune dhe ne shtepi. Eh sa trishtimet i kalova Sa do kaloj as vete se di. Trishtimet kurre si numërova ashtu sic nuk i numeroje ti. ( Vetem per ata te dy Babi, Mami)”,-përfundon postimi i saj mjaft i ndjerë.
Shtuar më 23/05/2017, ora 13:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori