Rozana përlot fansat: Kudo më ndjek frika e vdekjes (FOTO LAJM)

Pëlqej
Rozana Radi ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor.

Por, kjo nuk do të thotë se këngëtarja të jetë larg fansave, pasi që ajo po i informon përmes rrjeteve sociale rreth disa të pathënave nga jeta private.

Rozi së fundi i ka emocionuar të gjithë me mesazhin e fundit e publikuar në llogarinë personale.

Ajo në pak rreshta tregon shumëçka rreth vështirësive në jetë pas humbjes së babait dhe nënës në një moshë delikate.

Mes rreshtave, Rozi kujton edhe ditët kur nuk ka pasur mundësi për të blerë qoftë edhe një paketë cigare, por ajo sot është krenare edhe pse e vetme, ia doli. /albeu.com/
Shtuar më 17/09/2017, ora 15:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori