Rozana "ofendon" Noizy-n: Nuk i njoh asnjë këngë (VIDEO)
Pëlqej
Rozana Radi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera në tregun tonë muzikor.

Por Rozi ka qënë edhe këngëtarja e parë e famshme që ka bashkëpunuar me reperin Noizy.

Këngët “Fly” dhe “Mr. Yesterday” janë ende të pëlqyera për publikun shqiptar, ndonëse kanë kaluar vite nga koha kur ato janë publikuar.

Por a i njeh Rozana këngët e kolegut të saj Noizy-t?

Përgjigjet e saj në programin “Mos i fol shoferit”, na kanë habitur paksa.

“Nuk jam e dhënë pas hip hop, por e dëgjoj. Më pëlqejnë kënget që ka nxjerrë Noizy kohët e fundit.

Ne e kemi nisur më para muzikën, unë shumë kohë më para por edhe Noizy kishte këngë para se të këndonim bashkë, por boom-in e madh e patëm të dy bashkë.

Ndaj në rep di vetëm dy këngë të Noizy-t, ato që ka bërë me mua”, – ka thënë Rozana.


Shtuar më 15/10/2017, ora 12:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori