Roza Lati sqaron sherrin me Luana Vjollcën
Ajo është ndër moderatoret më të pëlqyera dhe sidomos për të rinjtë. Bëhet fjalë për Roza Latin e cila njihet për natyrën e saj shpërthyese. Në daljet e saj publike, ajo nuk nguron të flasë pa “dorashka”, dhe jo pak herë ka qenë kryetema e mediave rozë.

Para disa vitesh ajo ka qenë e ftuar në “E Diell” në një nga rubrikat që Luana moderonte, ku do të interpretonte personazhin e famshëm që vetë ajo e ka fiksim: Marilyn Monroe.

Por një koment i Luanës mbi figurën e Monroes, ikonën e bukurië, e ka acaruar keqazi Rozën aq sa të konfliktohej në prapaskenë me Luanën. Në një intervistë për “Thumb” Roza tregoi:

“ Sherri me Luanën ndodhi sepse më shau Marilyn Monroe. Shumë seksi Luana. Roza është fanatike e Marilyn-it, ndaj ja ktheva siç unë di ta kthej. Më thanë që Luanës aq ia priti mendja dhe e tha. Por kur ti e fton personazhin që të imitojë Marilyn Monroe dhe ti e shan personazhin para se të ndizet kamera tani ça pret. Sot s’kemi rastisur por po ta shikoj, do i buzëqesh”, ka rrëfyer Roza. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2018, ora 09:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori