"Royal Baby" do të quhet George Alexander Louis
Më në fund bebushi mbretëror ka një emër, ai do të quhet George Alexander Louis dhe do të njihet si princi George i Kembrixh. Lajmi u publikua nga burime zyrtare të Pallatit Mbretëror. Sot princi u njoh me stërgjyshen e tij, mbretëreshën Elizabeth dhe xhaxhain Harry. Mediat vendase nuk përjashtojnë mundësinë që mbretëresha të ketë ndikuar në zgjedhjen e emrit.

Princi, i lindur të hënën në orën 16:24 minuta, është i treti në radhë për marrjen e Fronit të Mbretërisë së trashëgueshme të Anglisë.

E ardhmja e Alexander Louis është më e përcaktuar se ajo e ndonjë të sapolinduri tjetër. Ai do të trashëgojë një prej froneve më të vjetër mbretërorë të botës. /albeu.com/
Shtuar më 25/07/2013, ora 10:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori