Rovena: Besimi sjell paqe
Pëlqej
Edhe Rovena Dilo është bërë pjesë e atyre artisteve, të cilët kanë përcjellur nga një mesazh referuar vizitës së Papës në Tiranë.

Ja se çfarë shkruan ajo, teksa ka postuar një foto në Instagram:
"Besimi sjell shpresë, besimi sjell paqe!!

Në një ditë si kjo e sotmja, ndizni një qiri për shpirtin e shenjtë dhe njeriun e vdekshëm! AMIN... #papafranceskuneshqiperi #bekuarqoftezoti..". /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2014, ora 14:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori