Rosie Huntington rrëmben vëmëndjen në shfaqje
"The Expendables 3", prezantoi premierën në Los Anxheles të Shteteve të Bashkuara. Ajo që rrëmbeu vëmendjen ishte Rosie Huntington, modelja 27-vjeçare që shoqërohet prej vitesh me aktorin Jason Statham, pjesë e filmit. Vetë producenti, njëkohësisht edhe aktor në film, Sylvester Stallone parakaloi me gjithë familjen e tij. Bashkëshortja Jennifer Flavin, vajzat Scarlet, Sistine dhe Sophia ishin gjithashtu në premierën e filmit. /albeu.com/

Shtuar më 12/08/2014, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori