Ronela Hajati “sfidon” vajzat, shikoni si duket pa make-up (FOTO LAJM)

Pëlqej
Këngëtarja Ronela Hajati është shumë e pëlqyer dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka qenë mjaft aktive në muzikë. Sw fundi ajo ka bwrw njw dalje tjetwr tw sajwn pa make-up.

“Nëse e shihni këtë fytyrë përreth sigurohuni ta njihni, jam unë … sepse e tillë jam çdo ditë”, ka shkruar ajo në foto.

Ajo duket mjaft simpatike, natyrale. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2018, ora 14:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori