Ronela Hajati rrëzohet në shkallë, arsyeja do "ju shkrijë gazit" (VIDEO)
Këngëtarja e njohur shqiptare Ronela Hajati ka përgatitiur projektin e ri muzikor. Ajo ka ndarë në rrjetet sociale disa nga prapaskenat e klipit më të fundit ‘Lage’.

Me sa duket s’ka qenë aspak e lehtë të realizohet ky klip, pasi veç flokëve që më parë deklaroi se peshonin shumë, këngëtarja është rrëzuar dhe nga shkallët. ‘Kur thonë: “Hë se keni punë të lehtë ju’ ??? -LAGE- 21.06.2019’, shkruan këngëtarja krah videos.


Shtuar më 19/06/2019, ora 16:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori