Ronela Hajati nuk dallon nga kukullat (FOTO LAJM)

Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati kohët e fundit është duke postuar mjaft fotografi tërheqëse dhe interesante, ashtu siç jemi mësuar ta shohim atë, shkruan Albeu.com

Edhe fotoja e fundit e publikuar është një nga ato fotot mjaft interesante. Këngëtarja është mes dy kukullave bjonde ku mezi dallohet.

“Oooh zemërm, a të dukem se më intereson? Jam shumë kukull që të më interesojë”, ka shkruar Ronela. /albeu.com/
Shtuar më 06/03/2019, ora 16:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori