Ronela Hajati bëhet si Alketa Vejsiu (FOTO LAJM)

Këngëtarja Ronela Hajati e njohur për natyrën e saj të hapur dhe tipin shpërthyes ka hedhur në rrjetin social instagram një fotografi të re.

Por ajo që bie në sy është fakti se Ronela në atë fotografi ngjason shumë me moderatoren e njohur Alketa Vejsiun.

Aq shumë sa edhe vetë Ronela e ka vënë re dicka të tillë.

‘Me duket mua apo ngjaj me Alketen ketu?’ –shkruan Ronela.

Ndërkohë këngëtarja ka sjellë për fansat e muzikës së saj këngën më të re ‘Ka je’, një bashkëpunim me Adrian Gaxhën. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 16:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori