Rona Nishliu martohet papritur, del fotoja e saj nuse

Dasma e papritur e momentit mesa duket erdhi.

Rona Nishliu është bërë nuse.

Edhe pse askush nuk e dinte për të dhe lidhjen e saj, ajo ka vendosur ti japë fund beqarisë pa lajmëruar askënd, dhe pa lënë asnjë lajm të qarkullojë.

Por kaq qenë miku i saj, Arbër Bytyqi ai i cili e ka bërë të ditur këtë lajm teksa ka publikuar fotografi nga dita me e rëndësishme e Ronës.

“Zëri ynë i bukur është bërë nuse”, ka shkruar Arbëri duke mos dhënë më shumë detaje. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2018, ora 21:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori