Romeo publikon foto me vajzën misterioze (FOTO LAJM)

Aktori i Humorit Romeo Veshajn, ka ngacmuar sërisht fansat duke postuar një instastori me vajzën misterioze në krah.
Këtë rradhë ai ka vendosur të vendosë emojin e një femre mbi fytyrën e vajzës, e cila e ndryshon ngjyrën e flokëve.

Ditët e fundit janë ngjallur prap thashethemet se ekziston një lidhje mes tij dhe këngëtares Jonida Maliqi.
Lidhur me këto thashetheme reagoi vetëm Jonida duke u shprehur se ajo çka ështe pjesë e jetës personale i përket vetëm asaj, duke mos shuar kështu dyshimet.

Ndoshta Romeo do të vazhdojë të postojë foto me vajzën misterioze edhe në vazhdim dhe kështu do të mësojmë kush fshihet nga pas.
Shtuar më 24/05/2019, ora 16:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori