Romancë mes Ledionit dhe Sara Hoxhës, ja ngacmimet e tyre (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pas një periudhe të shkurtër ku u përfol se Ledion Liço po shijonte një lidhje me Sara Hoxhën, tashmë duket se zërat shtohen edhe më tepër, pas një komenti të kësaj të fundit në foton e prezantuesit.

Një foto e postuar në Instagramin e Ledionit është bërë shkak për një ngacmim mes dy palëve, por ende nuk dihet nëse kjo ka qënë e ndierë apo thjeshtë si një fasadë që edhe ata të bëjnë lojën e radhës.

Teksa Ledioni kishte postuar një foto për të treguar se ka provuar kekun e bërë nga prezantuesja e njohur Arbana Osmani, ai kishte veshur një këmishë të kuqe dhe kjo është bërë shkak që Sara të komentojë.

Ajo ka shkruar: Këmisha e kuqe për të kombinuar me kekun e kuq?, ndërsa Ledioni i'a ka kthyer që ai e ka kombinuar me zemrën e saj. /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2014, ora 09:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori