Romancë mes Calvin Harris dhe Nicole Scherzinger?
Calvin Harris çdo ditë e më shumë po shihet në krahë të partnereve të reja pas ndarjes me Taylor Swift, por ai është fotografuar edhe me Nicole Scherzinger. Ata kanë dhënë shkëndijat e para të një romance, ndërsa ende nuk ka asgjë të konfirmuar.

Calvin Harris është fotografuar gjatë fundjavës që lamë pas në krah të Nicole Scherzinger në Londër.

DJ 32 vjeçar dhe 38 vjeçarja, anetarja e jurisë së X Factor kaluan natën e se premtes në një klub nga i cili dolën pasi kishte zbardhur dita. /albeu.com/

Shtuar më 12/07/2016, ora 11:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori