Romancë mes Anxhelës dhe Kastro Zizos?
Pëlqej
Është bërë e udhës që personazhet e botës së show-bizzit të lakohen për lidhje dhe romanca të cilat nuk janë të vërteta. Emrat e radhës kanë qënë Kastro Zizo dhe Anxhela Peristeri.

Kastro Zizo dhe Anxhela Peristeri janë dy këngëtarë shumë të njohur të skenës shqiptare dhe dy nga konkurentët e spektaklit "Your Face Sounds Familiar".

Kastro rrëfen se nuk ka asnjë lidhje përtej miqësisë mes tij dhe Anxhelës. “Nuk ka asnjë lidhje. Jemi shokë të vjetër”, thotë ai.

Ndërsa Anxhela Peristeri i është përgjigjur me humor lajmit, duke shkruajtur në rrjetin e saj Instagram: “Hajt për hajër, më mirë vonë se kurrë”. /albeu.com/
Shtuar më 13/04/2016, ora 16:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori