Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Romancë me Jess Kadiun? Robert Berisha tregon nëse do të martohet përsëri (FOTO LAJM)

Edhe pse tashmë po bëjnë shumë muaj të ndarë, Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë sërish në qendër të vëmendjes.

Ato janë përfolur shpesh për marrëdhënien miqësore që kanë ruajtur pas ndarjes, por edhe jetën private.

Roberti u komentua gjatë për lidhjen me modelen Jess Kadiu, e cila e pranoi hapur se mes tyre ka patur diçka.

Por çfarë mendimi ka Roberti për një martesë të dytë?

Në një intervistë për ‘Story’ këngëtari shprehet se nuk e ka në plan tani. Nëse nuk do te kishte fëmijë, mund ta konsideronte këtë.

“Njeriu bëhet budalla vetëm një herë në jetë, nuk kam ndërmend të bëhem sërish. Nëse nuk do te kisha fëmijë, mbase do e mendoja të martohesha për të përjetuar atë kënaqësi. Edhe profesioni im nuk më lejon të kem një martesë të dytë”, u shpreh Roberti.

Shtuar më 26/04/2020, ora 15:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori