Roberto Cavalli i shkruan Çiljetës, kërkon ta telefonojë
Ndonëse ka pak kohë që ka sjellë në jetë djalin, Çiljeta gëzon linja perfekte dhe kjo nuk i ka shpëtuar jo vetëm fansave, miqve por edhe stilistëve me famë botërore.

Ajo është shquar për bukurinë e saj mesdhetare. Kjo gjë është vënë re edhe nga stilisti i famshëm Roberto Cavalli. Ai i ka shkruar asaj në një foto në Instagram që ta telefonojë atë.

“Call me”-i ka shkruar stilisti Çiljetës. Bukuroshja kishte postuar foton bashkë me djalin e saj dhe i kushtonte atij një dedikim dashurie. Sigurisht që dhe përgjigjja e këngëtares ka qënë e shpejtë dhe pozitive. /albeu.com/

Shtuar më 26/08/2014, ora 09:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori