Roberto Cavalli i shkruan Çiljetës, Bleona bëhet xheloze
Para pak ditësh bëri shumë bujë lajmi se Roberto Cavalli vlerësonte format e kolme të Çiljetës. Kaq ka mjaftuar që Bleona Qereti të ndjejë konkurencën dhe për shkak të xhelozisë, të postojë edhe ajo një foto me stilistin e madh. Në këtë rast, Bleona kthehet pas në kohë, ndërsa fotoja daton në vitin 2008. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 14:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori