Roberti shqetësohet për vajzën: Ç'do mendoj për ndarjen me Norën?!
Robert Berisha gëzon një familje të shëndoshë dhe nuk do kursesi që në një të ardhme, vajza të lexojë informacione të gabuara për marrëdhënien e tij me Nora Istrefin.

Robert Berisha ka qenë në Tiranë duke promovuar videoklipin e tij të parë si këngëtar, "Made In Albania".

"Unë mendoj për Renee-në", ka thënë ai i ftuar në emision Fun Day në IN Tv. "Lajmet mbeten në internet, dhe unë nuk dua që ajo t'i lexojë në të ardhmen dhe të na thotë 'Mami, babi, çfarë keni bërë kështu?!". /albeu.com/

Shtuar më 11/06/2016, ora 16:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori