Në heshtje, Nora Istrefi bën veprimin e papritur për Robertin (FOTO LAJM)

Pasi bëri publik lajmin për ndarjen në Instagram, nuk kaloj shumë dhe Roberti e kthehu Intagramin thjesht në mjet pune duke fshirë shumë prej postimeve personale.

Nga ana tjetër Nora Istrefi nuk ka dhënë asnjë reagim deri tani duke ruajtur heshtjen.

Ajo çfarë bie në sy është se këngëtarja ndryshe nga Roberti nuk ka fshirë asnjë prej fotove në rrjetet sociale.

Çdo gjë në Instagramin e saj qëndron si më parë.

Nuk e dimë nësë Nora nuk po e vret mendjen fare apo këngëtarja ka një mesazh për të përcjell me këtë mosveprim./albeu.com/

Shtuar më 28/08/2019, ora 09:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori