Roberti paralajmëron Tunën: Mos ma përmend kurrë emrin
Tashmë prej disa vitesh ajo që është diskutuar më së shumti është marrëdhënia mes Tunës dhe Norës të cilat tashmë janë edhe kunata.

Mungesa e Norës në festën e babyshoë-it të Tunës i shtoi dhe më shumë dyshimet, por gjithsesi asnjëra prej tyre s’ka folur deri më sot.

Lidhur me këtë çështje ka folur Robert Berisha, bashkëshorti i Norës.

Por pas deklaratës së tij, e cila u përfol shumë, Roberti ka reaguar sërish.

"S'dua të merrem. As ajo mos të merret me mua. Unë mbroj familjen time, vëllain time, prindërit e mi. Ata që kanë probleme mes vete, është problemi i tyre. Mos të ma përmendë emrin, as mos provojë të merret me mua", tha Roberti./albeu.com/
Shtuar më 02/06/2018, ora 22:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori