Robert Berisha: Pranoj të bëjë duet me Linda Morinën, ja me çfarë kushti (VIDEO)
Të ftuar të kësaj jave në "Kosovë Show” ishin Robert Berisha, Labinot Tahiri dhe Muhamet Shabani.

Roberti foli rreth këngës së tij të fundit thashethemeve për ndarjen me Norën dhe futjen e tij në boten e këndimit.

Rreth ndarjes me Norën tha se të gjitha janë vetëm fjalë.

“Ne jemi bashkë”, tha Roberti.

Ndërkohë i pyetur se a do ta kishte bërë ndonjë këngë me Linda Morinën, Roberti tha se këtë do ta bënte vetëm me një kusht, këngën dhe spotin t’i paguante Linda./Albeu.com/

Shtuar më 12/06/2016, ora 21:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori