Robert Pattinson dhe Kristen Stewart, sërish bashkë
Robert Pattinson dhe Kristen Stewart i kanë dhënë një tjetër mundësi lidhjes së tyre dhe këtë herë duket se “foleja e tyre e dashurisë” do të jetë në Angli. Pattinson dhe Stewart u fotografuan duke darkuar së bashku ditën e hënë në Shtetet e Bashkuara dhe kanë vendosur t’i japin një tjetër mundësi lidhjes së tyre, por këtë herë mijëra kilometra larg Hollywood-it, në Cornwall, një provincë e qetë në jug të Anglisë. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2012, ora 15:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori